Elektronik Sigarada Devrim Yaratan IQOS Modelleri

Elektronik Sigarada Devrim Yaratan IQOS Modelleri

İtalya ve Japonya’da Philip Morris International şirketinin çıkardığı bir marka olarak iqos, sunduğu ayrıcalıklar nedeniyle elektronik sigara sektöründe bir devrime imza atmayı başarıyor.

Yenilikçi ısıtma sistemi ve kullanıcılara sağladığı kolay kullanım avantajı ile çok tercih edilen markanın elektronik sigara modelleri için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

IQOS Iluma Elektronik Sigara

Philip Morris International tarafından geliştirilen ve 2021 yılında İsviçre’de tasarlanan iqos iluma, tütünü yakmadan ısıtıyor.

Smart Core Induction teknolojisi ile tasarlanarak Iluma modelini Iqos’un tüm ürünlerinde sunduğu özellik ve tasarımı bir üst seviyeye yerleştiriyor. Aynı zamanda 2021 yılında yenilikçi tasarımı ile satışa çıkarılan Iluma Prime modelinin bıçaksız yapısı sayesinde bıçağın temizlenme ihtiyacı da ortadan kalkıyor.

IQOS 3 Duo Elektronik Sigara

Iqos’un 3 Duo modeli, işlevsel tasarımı ve şarj tutucu süresinin maksimum uzunluğu ile ön plana çıkıyor. Heets nikotini özel ısıtma sistemi ile ısıtan 3 Duo modeli hem kolay bir şekilde kullanılıyor hem de şarjı 3 buçuk dakikaya kadar dayanıyor. Elektronik sigara tutkunları için özel bir seri olarak üretilen 3 Duo tasarımı, iki kullanımlık olarak tercih ediliyor.

IQOS Lil Solid 2.0 Elektronik Sigara

KT&G isimli Güney Koreli şirket tarafından geliştirilen Lil Solid modeli, 38 kullanımlık özelliği ile diğer tasarımlara göre üstün bir fark ortaya koyuyor. Iqos’ta bulunmayan bir özellik olarak kendini temizleme özelliği Lil Solid markasında yer alıyor. Kolay kullanımı, şık ve kaliteli duruşu ile Iqos’un benzersiz tasarımları arasında yer alıyor.

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara

Nikotini yakmayacak derecede ısıtan özel ısıtma sistemi ile Iqos’un 3 Multi modeli, Philip Morris tarafından geliştiriliyor. Bu seriden önce çıkan diğer ürünlerin eksik yönlerini tamamlayan özellikleri sayesinde kaliteden ödün vermeyen kullanıcılar için eşsiz bir seçenek oluşturuyor. Siz de gerek Multi gerekse diğer ıqos sigara modelleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz web sayfamızı ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

En İyi Dış Cephe Kaplama ve Dış Cephe Mantolama Hizmetleri

En İyi Dış Cephe Kaplama ve Dış Cephe Mantolama Hizmetleri

Profesyoneller için Mutfak Ekipmanları

Profesyoneller için Mutfak Ekipmanları

Baffle Tavan Özellikleri

Baffle Tavan Özellikleri

En İyi Bina Mantolama Yöntemi

En İyi Bina Mantolama Yöntemi

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.