Arçelik Yetkili Satış Firması

Arçelik Yetkili Satış Firması

Bursa Arçelik firması olarak müşterilerimize Arçelik yetkili satış hizmeti sunuyoruz. Size en yakın servisimizden hizmet almak için firmamızı arayınız.

Türkiye’nin lider Arçelik yetkili satıcı firması olarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyeti için çıktığımız bu yolda önceliğimiz sizlerin ihtiyacına yönelik hizmet sunmaktır. Firmamız 1971 yılında kurularak bugüne kadar hizmet veren öncü bir Arçelik firmasıdır. Alanında tecrübeli kadromuz ile müşterilerimize sorunsuz bir hizmet süreci sunuyoruz.

Mağazalarımızda Arçelik markalı küçük ev eşyaları, beyaz eşyalar, iklimlendirme ve daha pek çok ürün bulunmaktadır. 1971 tarihinde Hasan Meriç tarafından ilk kurulan mağazamız Atatürk Caddesi’nde bulunmaktadır. Ardından 1991 tarihinde Halil Yıldız ticari hayatımıza dahil oldu. 1996 tarihinde 2. Arçelik Bursa şubemiz Hürriyet mağaza da bulunuyor. 2010 tarihinde 3. Fomara şubemizi açtık. Toplam da Bursa da 6 Arçelik mağazamız bulunuyor. Aynı zamanda 40’ı aşkın Arçelik çalışanları ile müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunuyoruz.

En İyi Arçelik Mağazası

Türkiye’nin en çok sevilen markası olarak Arçelik ürün satış hizmeti vermekteyiz. Yetkili satış mağazası olarak müşterilerimize memnuniyet odaklı hizmet sunuyoruz. Mağazalarımızda istediğiniz ürün hakkında tüm bilgileri sunarak en doğru şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz. Uzun zamandır Arçelik firmaları arasında öncülük eden bir firmayız.

Geniş ürün yelpazemiz ile Arçelik markalı tüm ürünler mağazamızda bulunmaktadır. Dünyanın saygın markası olan Arçelik yetkili mağazası olarak müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sunuyoruz. Bursa Arçelik Bayilerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Size en yakın mağazamızı yönlendirerek en iyi şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara Satın Al

Elektronik Sigara Satın Al

Kazandıran Mobil Oyun Hizmetleri

Kazandıran Mobil Oyun Hizmetleri

İzmir Kepenk Tamiri Yapan Firmalar

İzmir Kepenk Tamiri Yapan Firmalar

Ostim Dijital Baskı Çalışmaları Ve Etiket Hizmetleri

Ostim Dijital Baskı Çalışmaları Ve Etiket Hizmetleri

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.