Abiye Tercihleri İçin Tavsiyeler

Abiye Tercihleri İçin Tavsiyeler

Özellikle nişan ve organizasyonlarda dikkat çekici, sade ve şıklığı bir arada yakalamak isteyenler için üzerinde çiçek desenleri olan bir prenses tipi abiye son derece zevkli ve yaz aylarıyla uyumlu bir görüntü sergilemenize yardımcı olacaktır. Parlak renkleri kendine yakıştıranlar içinse pembe tonu renklerin kabarık bir modelde olması muhteşem görünmelerine yardımcı olacaktır. Taşlı ve koyu parlak taşların oluşturacağı görünümdeki abiyeler geceye bir ışıltı katmaları için önemli ipuçları taşımakta. Sadelikten yana olanlar şampanya ve yavruağzı renklerinin tonlarında tüllü ve hafif kabarık modelleri tercih etmeleri halinde pişman olmayacaklardır.

Otel Düğünleri İçin Gelinlik

Düğünlerini otelde planlayan gelin adayları göz alıcı bir görüntünün yanında resmiyetlerini de korumak adına prenses kesim bir gelinlik seçiminde bulunabilirler. Ayrıca üzerinde işleme bulunan kumaşlar, topuz saç ve uzun duvakla birleşince eşsiz görünüşünüzü perçinlemeniz için kalabalığın arasına katılmak için yeterli olacaktır.

Restoran Düğünlerine Uygun Gelinlik Modelleri

Yakınlar ve arkadaş çevresinde bir düğün yapmak isteyenler için restoran düğünleri uygun olacaktır. Bu tarz kapalı ve çok geniş hareket olanağı sağlamayan yerler için en iyi tercih denizkızı tipindeki gelinlik modelleri olacaktır. Çünkü sade görünüm yakalama imkânı sunan denizkızı modelleri rahatlık sağlayacaktır. Dantel işlemesi ve sade görünümleri ile dikkat çekici yapıya kavuşa bilinebilmektedir. Uçları öne doğru bırakılan sade saçlar bu görünüme şıklık katar.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kanvas Tablo Satışı

Kanvas Tablo Satışı

Hiza Yapı Dekorasyon Bursa

Hiza Yapı Dekorasyon Bursa

Nişan Tepsisi Modelleri ve Nişan Tepsisi Seçimi 2021

Nişan Tepsisi Modelleri ve Nişan Tepsisi Seçimi 2021

Kaftan ve Bindallı Modelleri

Kaftan ve Bindallı Modelleri

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.