Salesforces & CRM Uygulamasının Firmalar İçin Önemi

Salesforces & CRM Uygulamasının Firmalar İçin Önemi

Dünyanın en büyük ve lider yazılım firması olan Salesforce merkezi Amerika’da olan ve kuruculuğunu 1999 yılında Mark Benioff tarafından yapılmış çok uluslu bir firmadır. Bünyesinde 12000’in üzerinde bir personel barındıran ve herkesin çalışmak istediği dev bir firmadır. Firma yazılım ve bilişim alanında getirdiği yenilikler ile tanınmaktadır. Bir çok kez en iyi yenilikçi firma ödülünü almaya hak kazanan firma güvenilirliği ilede dünyada rakipsiz bir konumdadır.

Hemen hemen bütün dünyada kullanıcıya sahip Salesforce firması bu alanda yüzbinlerce firma tarafından ve milyonlarca kullanıcı ile kullanılır. Ülkemizde de salesforce Türkiye olarak birçok firmanın kullandığı ve tercih ettiği bir yazılım uygulamasıdır. Artan rekabet koşullarında şirketlerin sektörde yaşabilmesi iyi rekabet düzeyine ulaşmasına bağlıdır. İyi rekabet edebilmek içinde kaliteli ürün ve hizmetin yanında ortaklarla iyi ilişki, çalışanların memnuniyeti ve müşteri ilişkilerinin çok iyi düzeyde olmasına bağlıdır. İşte tüm bu ilişkilerin düzenlendiği, analiz edildiği ve değerlendirildiği yazılım uygulamasıda Crm’dir. Crm’nin Salesforce tarafından geliştirildiği ve sürekli olarak güncellendiği bilinmektedir.

Firma bu yazılım ile salesforce crm uygulamasını piyasaya sürdüğünden beri firmalar için önemli bir kolaylık sağlamış oldu. Uygulamayı kullanan tüm firmalar yazılım uygulamasının kolaylığı, basitliği, hızı ve müşteri veri bilgilerinin güvenli bir şekilde korunabiliyor olması gibi etkenlerden dolayı en çok tercih edilenler arasına girmiştir. Bu da çok tercih edilmesinde ki en önemli sebeptir.

Benzer Yazılar

Bisiklet Seçimleri Neye Göre Yapılır?

Bisiklet Seçimleri Neye Göre Yapılır?

Kaftan ve Bindallı Modelleri

Kaftan ve Bindallı Modelleri

Profesyonel Araç Giydirme Firması

Profesyonel Araç Giydirme Firması

En Güzel Anlarınız İçin Ordu Düğün Fotoğrafçınız Sizinle

En Güzel Anlarınız İçin Ordu Düğün Fotoğrafçınız Sizinle

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir