Profesyonel Araç Giydirme Firması

Profesyonel Araç Giydirme Firması

Dünya üzerinde yapılan araç giydirme tasarımlarını, güncel olarak takip ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaplama işinde her zaman en iyisini sunmaya çalışan, engin deneyime sahip ekibimiz ile destek veriyoruz. Firmamız HP Latex Baskı Makinası ile reklam faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Kullanılan makinanın mürekkebi Solvent özelliği bulunmamaktadır. Reklam işlerinde kullanılan Solvent mürekkebi dünya üzerinde yasaklıdır. Şirketimiz Latex mürekkep kullanmaktadır. Ülkemizin ilk araç giydirme merkezi olarak, tecrübemizle, araçlarınızın boyası zedelenmeden araç kaplama uyguluyoruz. Kullanmış olduğumuz malzeme söküm kolaylığı özelliği bulunmaktadır. Çıkarma esnasında araç yüzeyi zarar görmemektedir.

Araç Ve Kamyonet Giydirme

Kamyonet gibi araçların arası düz yüzey olması sebebiyle uygulanacak olan ışıklı tabela ve görselin anlaşılması çok daha etkin şekilde yapılmaktadır. Bu taşıtlar sürekli sevkiyat halinde yer aldığından bu taşıtların kasaları da hızlı bir şekilde yıpranma eğilimindedir. Bu yüzden firmanın kendi reklamını kaplaması hem prestij açısından hem de reklam açısından daha fazla önemlidir. Normal araç giydirme teknikleri sizler için yeterince doyurucu olmuyorsa, aracınızı size özel tasarlayıp, çok özel görünüme kavuşturuyoruz. Arabanızın rengini farklı çeşitlerde gerek bölgesel gerek komple giydirme yapıp, üzerine logolarınızı koyabiliyoruz.

En Uygun Araç Kaplama Fiyatları

Şirketinizin unvanını, araçlarınızın kapılarına ya da istediğiniz herhangi bir bölgeye uygulayabiliyoruz. Ürünlerimiz araç giydirme segmentinin en cazip fiyat koşulları arasındadır. Şirketimiz araçlarınızın üzerine reklamınız olması amaçlı bölgesel uygulama yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bu işlemde firma logonuzun veya unvanınızla beraber ürün resminizi, herhangi bir imajı ya da sloganınızı koyabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kullanışlı Banyo Modelleri

Kullanışlı Banyo Modelleri

Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektöründe farklı bir firma Enkay İnşaat…

Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektöründe farklı bir firma Enkay İnşaat…

Mimaroba Ev Taşıma Firmaları

Mimaroba Ev Taşıma Firmaları

Kiraladığım Araçla Trafik Cezası Alırsam Kim Öder?

Kiraladığım Araçla Trafik Cezası Alırsam Kim Öder?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.