Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektöründe farklı bir firma Enkay İnşaat…

Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektöründe farklı bir firma Enkay İnşaat…

Kurumsallaşmasını büyük bir özveriyle tamamlayan Enkay İnşaat , Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe izlediği yol ve hayata geçirdiği projelerle dikkatleri üzerine toplamakta. Enkay İnşaat, Konya’da İnşaat sektöründe hayata geçirdiği projelerle Konya’nın markası haline gelmiştir. Daire satışı sonrası müşteriyle irtibatını kesmeyip onlarla görüşmeyi sürdüren Enkay İnşaat, bu vizyonuyla Konya’daki Emlak sektöründe sıkça dillendirilmektedir. İşini büyük bir aşkla ve zevkle yapan Enkay İnşaat bulunduğu konumu bırakmaya niyetli gibi görünüyor.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörüyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Enkay İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durali Cömert, “Enkay İnşaat olarak bizler satışını gerçekleştirdiğimiz her dairemizin sonucunda, müşterilerimizin memnuniyetini de göz ardı etmedik. Satış sonrası süreç de her zaman bizim için son derece önemlidir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ilkelerimizden ödün vermeden emin adımlarla büyümeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Konya’da İnşaat sektörünün hızla büyüdüğünü dile getiren Durali Cömert, teknolojiyi ve sektörlerindeki gelişmeleri takip ederek yeni projelerini yeniliklere göre dizayn ettiklerini sözlerine ekledi. “Her yeni projemiz de Konya’ya ayrı bir değer katması için uğraşıyoruz” diyen Cömert, “Firmamızın ilkelerinden ödün vermeden daire satın alan müşterimizin her zaman yanlarında olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Enkay İnşaat’ın yeni projelerinden haberdar olmak için www.enkayinsaatkonya.com adresinden veya sosyal medya platformaları facebook.com\enkayinsaatkonya, instagram.com/enkayinsaatkonya/ adreslerinden takip edebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kullanışlı Banyo Modelleri

Kullanışlı Banyo Modelleri

Mimaroba Ev Taşıma Firmaları

Mimaroba Ev Taşıma Firmaları

Kiraladığım Araçla Trafik Cezası Alırsam Kim Öder?

Kiraladığım Araçla Trafik Cezası Alırsam Kim Öder?

Seccadeli Cami Halısı Nedir?

Seccadeli Cami Halısı Nedir?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.