Hangi Kripto Para Borsasına Girmeliyim?

Hangi Kripto Para Borsasına Girmeliyim?

Bu yazımızda, trendler listesinde yer almakta olan bitcoin ile ilgili konuşacağız. Bitcoin ve genel olarak kripto paralar, finans dünyasının ve genel olarak dünya trendlerinin en önemli başlıkları haline gelmiş bulundular. 2008 yılında yazılım teknolojisiyle birlikte gizli kimlikler tarafından oluşturulmuş, üretilmiş olan bu dijital değerler, bugün tabiri caizse kapış kapış gidiyorlar!

Bu süreçte, bu dalgada yer almak, kendilerine bir alan bulmak isteyenler de kripto bara borsası hesabı açmak istiyorlar. Bu yazımızda tavsiye olarak sizlere Cryptofon borsasını önermek istiyoruz. Kripto para alımı satımı, Bitcoin exchange yapabileceğiniz, BTC başta olmak üzere şu anda piyasada yer almakta olan birçok değere yatırım yapabileceğiniz bu borsada bulunabilirsiniz.

Cryptofon borsasında kaldıraçlı işlemler de yapabiliyorsunuz. Ayrıca hızlı yatırım sağlayabiliyorsunuz. Kredi kartı kullanımına da müsaade etmesinden ötürü, yatırım işlemlerinizi bu şekilde de gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca borsanın kendisine ait olan para birimi de bulunuyor. CRF adında çıkarılacak olan ERC20 tabanlı token çalışmasından söz ediliyor. Bu çalışmanın sonucunda artık CRF para birim üzerinden işlem yapabiliyor olacaksınız.

Cryptofon güvenlik altyapısı olarak CDN ve DNS tercih ediyor. Ayrıca servis sağlayıcılarında Cloud güvenlik sistemleri de bulunuyor. Bunların yanında tabii ki özel birçok farklı imza teknolojisine sahip olan, güvenlikli cüzdanlar kullanılıyor. Nisan ayıyla birlikte hizmet vermeye başlamış olan borsaya üyelik oluşturabilir, işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bitgesell Güvenilir mi? BGL İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Bitgesell Güvenilir mi? BGL İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

En İyi Evden Eve Taşıma Firması

En İyi Evden Eve Taşıma Firması

Sevgiliye Alınacak En Güzel Çiçek Hangisidir?

Sevgiliye Alınacak En Güzel Çiçek Hangisidir?

İş Yerleri İçin Vitrinlerin Önemi

İş Yerleri İçin Vitrinlerin Önemi

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.