Bot Takipçi Satın Almak Zararlı Mı?

Bot Takipçi Satın Almak Zararlı Mı?

Instagram’da ya da Facebook’ta, veya söz gelimi tüm sosyal medya platformlarında bir numaralı kaygımız esasında bellidir: takipçi kazanmak. Takipçi kazanabilmek için popüler olana uymaya çalışıyor sürekli olarak içeriklerimizi paylaşıyoruz. Ancak bugün gün sonunda içerik paylaşımlarından daha farklı şeyler de yapılabiliyor. Yazılım teknolojisi bizi buraya kadar getirdi.

Bot takipçi ya da izlenme gibi şeyleri duymuş olabilirsiniz. Bu tip şeyleri gördüğünüzde, sizler de belki bir şekilde bundan yararlanmak istiyorsunuz. Bot takipçi almak istiyorsunuz ve böylece çok daha göz önünde olacaksınız. Esasında işin matematiği kesinlikle doğru görünüyor. Ancak söz konusu olan hata daha çok algoritmik oluyor. Çünkü bugün biliyoruz ki bu tip hizmetlerden sonrasında çeşitli engel süreçleri ile karşılaşıyorsunuz.

Zaten hesapların bu şekilde engelleniyor olmasından ötürü bugün beklentiler değişmiştir. Artık organik diyebileceğimiz hizmetler söz konusu olmaktadır. Smm panel içeriklerinde mesela sürekli bunun tekrarını görmekteyiz. Organik takipçi alacak, organik beğeni kazanacaksınız deniyor. Bu tip içerikler sayesinde takipçi sayınızdaki artışı da algoritmaları ürkütmeden sağlamış olacaksınız.

Şimdi gelelim bot takipçi satın almak zararlı mı sorusuna çünkü yukarıda anlattıklarımız bu sorunun temelini oluşturuyordu. Kısa cevap: evet. Ancak sosyal medya bayilik paneli ile birlikte organik artış sağlarsanız eğer ki hesabınızın engellenmesini önleyebilirsiniz. Bot takipçiler ise bu konularda çok daha dikkat çekerek sosyal medya paneli içeriklerinde olan organik takipçiden yoksundurlar.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Firma Ekleme Sitesi

Firma Ekleme Sitesi

Hile ve Hack Sitesi

Hile ve Hack Sitesi

Kaliteli ve Profesyonel Oyun Hileleri

Kaliteli ve Profesyonel Oyun Hileleri

Instagram’da Daha Fazla Takipçiye Nasıl Ulaşabilirim?

Instagram’da Daha Fazla Takipçiye Nasıl Ulaşabilirim?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.